Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

KONEČNĚ UPŘÍMNÝ HOROSKOP !!!

Vodnář

jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb , protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbej ksicht nemůžou ani vystát.

Ryby

Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Beran

Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí .

Býk

Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ. Většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

Blíženci

Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu …

Rak

Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado… Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemu žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom raci.

Lev

Myslíš si, že jsi zrozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.

Panna

Ty jsi ten logický tip, co nesnáší nepořádek. Tvé malicherné hovnožrouctví vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy, Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Pannen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy

Jsi umělecký typ - to proto,že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. jestli jsi chlap tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a mínus pětimilionem. většina žen ve znamení vah jsou kurvy. každý člověk narozený ve znamení vah chcípá na pohlavní choroby.

Štír

Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku. Díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou.

Střelec

Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh

Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Trapne

(Jano, 14. 8. 2020 14:03)

Mali by ste to zmazat ak si chete drzat ako taku uroven stranky. Keby to bolo aspon kusok vtipne tak nepoviem. Autor by mal ist k psychiatrovi a to milujem cierny humor ale toto ma od humoru na mile daleko

Cooooo____::::????????

(Marie, 27. 5. 2019 19:09)

Jako nevím co na tom má být vtipné, akorát tady všechna znamení ztrapňuješ nevím jako na co si tady hraješ

Hodně to sedí

(melani, 4. 4. 2015 7:59)

Má to bejt asi vtipný, ale popravdě to hodně sedí, a to nejen na mě, ale i na mý kámoše :O

je to alespon original ne?

(Viky, 23. 1. 2013 15:22)

mě to pobavilo :D

pico dojebat te kkte zjebany

(ty zasrana zejabana kurvo, 18. 4. 2009 0:07)

pico co to kurva meles za sracki ty skurvene hovno kdo je u tebe hovnak ty curacku jsi velka pica nic viic jsi curakoprase a minzokurva pico aby te pojebal autobus kkte zjebany zdechny

Re: pico dojebat te kkte zjebany

(kristi, 27. 1. 2011 22:08)

nejen hovnak ale i ubozak bez humoru :))

Re: pico dojebat te kkte zjebany

(majitel stránek, 27. 4. 2011 19:04)

zklapni

Re: pico dojebat te kkte zjebany

(Pro: pico dojebat te kkte zjebany, 30. 1. 2012 11:53)

Hele hovňaku když už si takovy frajer tak se aspoň nauč pořádně česky, tolik chyb snad umí nasekat hovňous a ty...

...vlastně to jej jedna osoba... ;-)

P.S. jo a když nerozumíš srandě, tak asi ten horoskop na Tebe sedí a být Tebou, tak si to jdu hodit...

debile

(Karol, 27. 4. 2011 19:03)

Když nepíšeš složku tak do ní něco dej polovina je prázdná!Já mám rozhodně lepší:www.tygr-tygr-tygr.estranky.cz

kovacova

(irena, 7. 2. 2010 13:55)

ahojki hledam nikoho napokec

Jojo :)

(sweetinka, 22. 5. 2008 17:56)

Trošku asrandičky neuškodí :o)